Başkanımız Kaya, Üsküdar kaymakamı Demiryürek'in Veda yemeğinde

Başkanımız Kaya, Üsküdar kaymakamı Demiryürek'in Veda yemeğinde

Başkanımız Kaya, Üsküdar kaymakamı Demiryürek'in Veda yemeğinde
22 Ağustos 2022 - 11:47

5 yıl Üsküdar ilçesinde görev yapan Murat Sefa Demiryürek İskenderun'a ataması çıktığından birlikte görev yaptığı kamu kurumlarını tek tek ziyaret etmiş mesai arkadaşları ile vedalaşmıştı.

19 Ağustos Cuma 2022 de Üsküdar belediyesini düzenlediği veda yemeği adeta vefa yemeğine dönüştü. İstanbul il ve Üsküdar ilçesinden birçok üst düzel özel ve kamu yöneticilerinin katıldığı vefa yemeği adeta sevgi seline dönüştü.

İstanbul Sahne Perde Film Eğlence Yerleri Esnaf ve Sanatkârları Odası
Başkanımız Terlan Kaya,nın da katıldığı vefa yemeğinde birçok sanatçı ve yönetici ile görüş alışverişinde bulundu.
 Müzisyenler ile ilgi meslek tanımı hakkında Üsküdar Musiki Cemiyeti Başkanı Amir Ateş ve Ünlü sanatcımız Coşkun Sabah'ta meslek tanımları hakkında katkı vermeye hazır olduklarını bildirdiler.


İstanbul Kadın ve Erkek Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turan AYDOĞDU, Halkbank Üsküdar  Şube Müdürü Ahmet Burak Boyacıoğlu, Halkbank Beykoz Şube Müdürü  Leyla Karatopcu, Vakıfbank Şube Müdürü Savaş Yılmaz, İyi Parti Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Onur Çukurlu katılımcılar arasındaydı

Başkanımız Terlan Kaya, Üsküdar’ın sevilen kaymakamı Murat Sefa Demiryürek 5 yıllık görev süresi dolduğu için İskenderun’a atanması sonucu Üsküdar Belediyesinin düzenlediği veda yemeğine katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum