CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş'tan Sanatçılar Odamıza ziyaret

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş'tan Sanatçılar Odamıza ziyaret

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş'tan Sanatçılar Odamıza ziyaret
17 Haziran 2021 - 23:25

Üsküdar Doğancılarda bulunan oda merkezimizi ziyaret eden CHP Üsküdar ilçe başkanı Suat Özçağdaş, başkanımız Terlan Kaya tarafından karşılandı. Yaklaşık 1 saat süren ziyaret sırasında salgın sürecinde yapılan çalışmalar sahne sanatçılarının sorunları konuşuldu.

Başkanımız Terlan Kaya “ziyaretiniz bizi oldukça mutlu etti, sahne sanatçılarının bir tek odası var oda İstanbul sahne perde film eğlence yerleri esnaf ve sanatkarlar odası, bu nedenle

Sorumluluğumuz çok büyük 81 ilde sanatını tüm zor koşullara rağmen yapmaya çalışan, salgın sırasında işsiz aşsız kalan sanatkarlarımızın sorumluluğu ve titizliği ile çalışıyoruz.

Bizim sanatçılarımız dünyanın gelişmiş standartlarını hak ediyor, bu yolda herkese iş düşüyor. İlginizden ve ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş ”Başkanım ülkenin tek sanatçılar odasının ilçemizde oluşu bizleri çok mutlu etti. Sanatçılarımızın sorunları hepimizin sorunları eğer bir millet sanatçılarına sahip çıkamıyorsa karanlıkta kalmaya mahkumdur, bu bilinç ve sorumlulukla bize düşen görevleri yapmaya hazırız. Ayrıca sizi kutluyor başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi.

Ziyarete ilçe başkanı Suat Özçağdaş'a İlçe Başkan Yardımcıları Müjgan Asrav ve Ali Selçuk Kaya eşlik ettiler.

Odamız arşiv defterini incleyen iki başkan yakın tarihe adını yazdıran birçok sanatçının kayıtlarını gözlemledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum